Novinky

Version 52

12. února 2012 v 12:31 | Jenny
Teď budete přerůžovění... Valentýn budete nenávidět už jen kvůli tomuto designu :D
Ani nevím, co mě s tou růžovou popadlo, ale pustila jsem se do práce a vzniklo tohle. je to velice jednoduché. Jedna textura z deviantu a jeden obrázek z komixové 8. série BtVS (btw. už tu jednou byl, ale bez těchto úprav).

Snad se to aspoň některým otrlým jedincům zalíbí :D

Nevracím se k práci na blogu...

Zdraví
Jenny :)

Náhled:

Opravdu nadchází konec

17. července 2011 v 14:12 | Jenny
Přemýšlela jsem. Hodně. A došla jsem ke smutnému závěru. Konec vždycky jednou přijít musí a já chci být slušná a oznámit to. Tento blog ani nebudu mazat, ať tu dál visí má dlouholetá práce :) Dalo by se pokračovat, ale už nebudu. Snad tento blog nesmažou hned po tříměsíční nečinnosti :-/
Všechny vás (návštěvníky) mám moc ráda, i když vás ani neznám :)

DĚKUJI
• za všechny ty krásné komentáře, které jste mi tu zanechávali
• všem spřáteleným za návštěvy, podporu, pomoc, ...
• za úžasnou návštěvnost, která mě svými čísly těšila vždy v pondělí, kdy mi přišla objednaným mailem přímo do schránky doručených
• za to, že jste psali ty krásné komentáře, ať ještě nekončím, že je to škoda
• za to, že to JE ŠKODA - ne každému se poštěstí mít blog, jaký jsem vlastnila já

VŠICHNI JSTE ÚŽASNÍ A JÁ JSEM JEDNOU Z NEJŠŤASTNĚJŠÍCH BLOGAŘEK, KTERÉ NA BLOG.CZ KDY HOSTOVALY !!!

Pokud vlastníte blog o BtVS a zalíbil se vám tu nějaký článek, klidně si jej zkopírujte, ať má práce nepřijde na zmar a těší se z ní další lidé (ale aspoň připište, že autorem je Jenny :D).
Dál se budu zajímat o dění v oblasti Whedonverse, dál budu navštěvovat blogy o BtVS, semtam něco okomentuji a možná se i vrátím sem na blog, abych změnila design na nějakou konečnou verzi a trošku upravila menu, ať najdete to, co budete hledat.

Blog BONES-SBERATELE povedu dál. Čeká nás ještě aspoň 1 série Sběratelů kostí :)
Affiliates z tohoto blogu mohu přesunout na ten o Bones, pokud budete mít zájem.

Mějte se úžasně a posílám vám mnohé díky za 4,5 roku, co tento blog fungoval.
Jenny

Co nového

14. června 2011 v 16:51 | Jenny


Zdravím přátelé,
květen bez aktualizací je za námi a nyní, když je už červen, tak se znovu ozývám. Ještě stále mám zkouškové, ale zbývají mi už pouze 3 zkoušky do konce. To už snad nějak zvládnu. Úplná brnkačka to nebyla, dost jsem se stresovala, hodně se učila, ale vše jsem zvládla na první pokus. Ono nic není tak horké, jak vypadá :o)
Úplná brnkačka to nebyla, dost jsem se stresovala, hodně se učila, ale vše jsem zvládla na první pokus. Ono nic není tak horké, jak vypadá :o)
Zvažuju, co bude s blogem :o( Na blogu o seriálu Bones mám ještě plno plánů a práce, ale co s Buffy? Seriál už neběží, jediné, o čem lze psát jsou úspěchy herců, kteří si v seriálu střihli nějakou tu roli. Končit se mi moc nechce, ale ztratila jsem inspiraci a nevím, jak pokračovat. Promyslím to a dám vědět. Nenechala bych blog jen tak stát bez rozloučení.
Pokud jsou mezi vámi maturanti, kterým se v tomto období konají přijímací zkoušky, tak přeji hodně zdaru :o)

Jenny

Version 50: Sarah M. Gellar

10. dubna 2011 v 11:56 | Jenny
50. design by měl být jubilejní, nádherný, propracovaný... a namísto toho jsem sem opět hodila cosi z fanpopu, neboť mi ta červená už lezla krkem. Chci si design u někoho objednat, takže ten další už snad bude pořádný :-)
Teď je to jen porvizorně, na pár dní (snad).

Apríl neřeším, poplachy nešířím

31. března 2011 v 22:23 | Jenny
Každoročně se na blogu najdou lidí, kteří na apríla píšou na blog články s nadpisy "Končím" a do článku napíšou Apríl... Zřejmě očekávají, že se tomu někdo zasměje nebo to lidi poleká... na dobrém blogu by mě to fakt polekalo :D

Je tu poslední den v měsíci a já se můžu přetrhnout s články... Vždy si uvědomím, jak málo jsem toho přidala a chci to dohnat...
Škola, brigáda, přítel... špatná kombinace pro vedení blogu - teda alespoň pro pořádné vedení blogu :D A do toho si teď ještě vyřizuju letní praxi. Napsala jsem do nemocnice a lázní. Nemocnice je jistá, snad klapnou i lázně. Ráda bych zjistila, jak to tam funguje.
Jak to bude dál s blogem?
Duben - určitě na blogu zapracuju :D Slibuju to už dlouho, ale snad to teď i splním. Mám připravený jeden speciál ;) a přibudou i články do Deníku vysokoškoláka.
Květen - zřejmě pauzička... V květnu mi začíná zkouškové a potáhne se do června. Předpokládám, že v květnu tu nepřibude nic. O červnu raději ještě nepřemýšlím.
Mějte se krásně, užívejte jara a slibovaného aprílového počasí ;)
Jenny

Jsem pro, ale opatrně!

31. března 2011 v 22:12 | Jenny
Téma týdne: Internetové seznamování
Díky blogu.cz jsem poznala spoustu lidí - alespoň virtuálně. A mnozí jsou moc fajn. S některými si píšu téměř denně a jiné dokonce vídám osobně :) Co se nějakých seznamek týče, tak k těm jsem skeptická. Slýcháváme o různých úchylácích, tak kdo by se nebál. I když... se svým přítelem jsem se seznámila přes internet :D Prostě jsme si na netu okomentovali své fotky, napsali pár řádek, pak se zeptal, jestli bychom se sešli (ani jeden od toho nic neočekával, prostě jsme se měli jen tak sejít... no a skončilo to pusou na rozloučenou a ještě ten večer se plánovala další schůzka :D
Byla jsem ale opatrná. Nesdělovala jsem hned nic soukromého, vybrala jsem pro schůzku veřejné místo, za bílého dne, ... Nahrávají k tomu i rodiče se svými neustálými větičkami typu: "Dávej na sebe pozor... Nikomu cizímu nesedej do auta... Nechoď večer sama ven..." Ale ti to s náma myslí dobře :)
Proti takovému seznámení nic nemám, ale není od věci být ostražitější. Na úchyla narazíte klidně i v knihovně a to osobně :D

Version 49: James & Sarah

14. února 2011 v 17:26 | Jenny
I když tu padly výhružky, ať se opovážím dát na záhlaví Buffy a Spika, tak snad mi prominete :D Na záhlaví máme nyní Jamese a Sarah. Pochází z FanPopu, takže to není moje tvorba. Příště ale bude objednaný layout ;-)

Snad jsem to doladila aspoň trochu hezky... co se týče mých designů, žádná sláva :D

Snad se vám bude líbit :)
Jenny

Minulý design:
ForeverBuffy.blog.cz
Aktuální design:
ForeverBuffy.blog.cz

Sebevražda? Na to se mám až příliš ráda!

27. ledna 2011 v 18:34 | Jenny
Téma týdne je vlastně docela dobrá věc :D Najdou se tu i zajímavá témata... sebevražda je jedním z nich. Přemýšleli jste někdy nad tím, že se zabijete? Já jo :( Když se mnou cloumala puberta a já věřila tomu, že je celý svět proti mně a nikdo mi nerozumí, tak mě to napadlo. Že bych se třeba předávkovala práškama... ale takové myšlenky mě naštěstí velice rychle opustily. 

Píšu na toto téma vlastně jen z jednoho důvodu. Vedu si tu Deník vysokoškoláka (což jste už zřejmě zaznamenali) a právě i u mladých lidí - studentů - se někdy stane, že ztratí kontrolu nad svým životem a rozhodnou se jej předčasně ukončit. U nás ve vesnici se to za poslední dva roky stalo dvakrát.
- Jedna mladá dívka už zakončovala studia. Kolovaly řeči, jak je moc šikovná, že vyhrála v nějaké soutěži, jak jí to ve škole jde a že je úspěšně ukončuje. Koupila si nové oblečení, napsala dopis na rozloučenou a oběsila se... (Týden po ní se oběsil mladík z nešťastné lásky, ale to už je zase jiná story.) Ukázalo se, že jí to ve škole tak dobře nešlo. Byly to výmysly. Její rodiče byli zřejmě přísnější, chtěli, aby něco dobrého vystudovala, a tak když neudělala důležitou zkoušku a tím pro ni studium skončilo, tak se údajně tolik bála reakce okolí, že si raději vzala život.
- Další mladá dívka si u nás vzala život rok poté. Také studentka. Ve škole jí to prý šlo moc dobře, a proto se vedly diskuze, proč... znáte to, na vesnici se holt klebetí. Že prej to bylo kvůli nešťastné lásce, ale kdo ví... každopádně se také rozhodla pro předčasnou smrt. Skočila z horního poschodí na vysokoškolských kolejích...

Poté, co se to u nás stalo se mnou rodiče často diskutovali a upozorňovali mě, že kdyby se mi náhodou ve škole taky něco nepovedlo, tak se z toho svět nezhroutí. Hlavně, ať nevyvedu taky takovou hloupost.
Příběhy obou dívek jsem popsala tak, jak se ke mně dostaly z řečí venkovanů, takže si každý mohl něco domyslet. Ať už to s nimi bylo jakkoliv, tak se zabily. Samy. Myslely si, že je jejich život buď bezcenný anebo má tak malou hodnotu, že ho mohou klidně zahodit. Anebo ho jen prostě neuměli žít. Já se mám ráda. Jsem mírně zakomplexovaná, ale která holka není :D Nemohla bych si ubližovat, například řezáním či hladověním, protože by tím trpělo moje tělo i moje duše a na to se mám fakt až příliš ráda. I když je život mizerný, stojí za to jej žít. Nikdy nevíte, co na vás čeká na dalším kroku...

Kolik že nám to už je?

21. ledna 2011 v 14:30 | Jenny
4 ?!?
ANO !!!
Na pomyslný narozeninový dort jsem zapíchla 4 dortové svíčky.
Bloguju od roku 2006, ale tento blog (můj druhý z celkového počtu asi pěti... nepočítám blogy, na kterých jsem vypomáhala) jsem spustila 1. ledna 2007. Návštěvnost mezitím přesáhla 85 000 a za to vám všem moc děkuju. Párkrát jsem měla krizi a na blogu vyhlásila pauzu. Taky už to tu vypadá na konec, ale zatím se ještě zuby nehty držím :D

Mám před sebou už jen poslední zkoušku v tomto semestru, tak to mám už téměř za sebou :-) Letní semestr bude těžší :-/ Ale hlavní je, že mě to baví :-P Krom toho kvanta učení...
Školáci opravují známky před pololetním vysvědčením a vysokoškoláci bojují o přežití, aby mohli studovat i v dalším semestru :-D

Začínám znovu přidávat články. Zatím jen nějaké fotky. V Photoshootu č. 59 u ELIZY DUSHKU přibyly dvě nové fotky, tak se mrkněte :)

Mějte se a zatím čauky ;)
Jenny

Version 48: Willow & Oz

6. ledna 2011 v 15:20 | Jenny
Měla jsem ráda Taru, ale přesto se k Willow hodil lépe kluk... a nejlépe Oz. Milovala jsem jeho humor :) na FanPopu jsem našla pěkný a jednoduchý wallpaper, který jsem použila na záhlaví. Je to tu opět světlejší :D Černé layouty moc nemusím. Přemýšlím, koho dát na záhlaví na Valentýna. Já mám ráda pár Buffy + Angel, ale spousta lidí má ráda Spika, kterému tu moc prostoru nevěnuju... ještě se rozhodnu ;)

Náhled:
ForeverBuffy.blog.cz

Chjo...

25. listopadu 2010 v 17:00 | Jenny
Nechci  blogem skončit. Blogování mně ještě stále baví, ale vypadá to, že nebudu mít navybranou.
Zpočátku se zdálo studium na VŠ v pohodě. Jen se chodí do školy...pouze v anatomii píšeme průběžně písemky. Ale teď se mi blíží zkouškové období a jenom sleduju, jak se mi na stole kupí hromady učebnic a skript. Tento víkend dokonce zůstávám na koleji, abych se mohla učit. Od doby, co na koleji bydlím jsem se dobře vyspala jen párkrát... stále mě tu něco ruší, spím tak 6 hodin a už se to na mě začíná projevovat. Jsem ten typ, kterého všechno probudí - světlo, ruch venku, zatroubení auta...
Stále jsem na VŠ spokojená, ze všeho nadšená, ale čeká mě holt učení, abych mohla postoupit dál :(
Zatím blog nechávám stranou, uvidím jak to bude dál.
Jestliže vás zajímají novinky ohledně herců z Buffy, tak je ještě několik jiných blogů s touto tematikou, popř. i spousta zahraničních stránek :-)

V případě, že se rozhodnu skončit, tak dám vědět, nejsem z těch, co nechávají blogy opuštěné ;)
Zatím se mějte hezky,
Jenny.

Version 47: Between the shadow

9. listopadu 2010 v 15:15 | Jenny
Přicházím s nový designem. Záhlaví je z fanpopu a i když je tento blog zaměřen na seriál Buffy, tak jsou na něm scény ze seriálu Angel. Postavy Angela a Darly se ale objevily i v Buffy, takže v tom problém snad nebudete vidět :D Je to tu teď dost tmavé, ale po čase musí změna nastat :) Navigace pod záhlavím je trošku divná, ale nechtělo se mi s tím hrát... ikonky jsou od Blanch - můžete si jich všimnout i na mém blogu o Bones.

Snad se vám bude líbit :)
Náhled přidám opět až o jak budu na domácím PC.
Jenny

Halloween...

31. října 2010 v 13:30 | Jenny
Každoročně se v této době vyjadřuji na téma Halloween... letos se mi už nechce :-D Já slavím maximálně dušičky a Halloween mi příjde fajn jen kvůli párty, kde se chodí v kostýmech :-D

Alyson Hannigan na svém Twitteru připomíná Halloween roku 2009 - "Last year my husband and I went as a family of kangaroos with my baby daughter sticking out of my pouch."
Volně přeloženo jako: "Minulý rok jsme šli s manželem jako klokaní rodina s mou dcerkou trčící z mého vaku."

Tady je fotka - loni tu byla anketa o nej halloweenský kostým, kterou vyhráli :-)
ForeverBuffy

Jak jste si mohli povšimnout, tak jsem přidávala články. Zaměřila jsem se na filmografii Sarah Michelle Gellar a Elizy Dushku. Chci se dostat k úpravám rubrik, ale bude to hodně práce, tak si musím najít spoustu času :-D

Hned půjdu oběhnout Affiliates a v 15:40 se opět vydávám na kolej :-) V týdnu určitě zase něco napíšu do Studentského deníčku. Možná i změním layout...

Zatím se mějte,
Jenny.

Letem světem...

19. října 2010 v 18:06 | Jenny
Bleskově tu mám pár novinek :-)

- Mercedes McNab (Harmony z BtVS a AtS) si založila Twitter účet - TADY odkaz

- Charisma Carpenter (Cordelia z BtVS a AtS) si založila Twitter účet - TADY odkaz

- Alyson Hannigan (Willow z BtVS a AtS) bude hostovat v Robot Chicken, což je projekt, na kterém pracuje Seth Green (Oz z BtVS)

- Dollhouse boduje v Anglii. V žebříčku TV on video chart se v říjnu 2010 drží na 2. příčce!!!

Videa? Už asi ne... Ale co s nimi?

15. října 2010 v 14:30 | Jenny
Tvorba videí mě moc bavila, ale už nemám tolik času. Na koleji snad, ale nechci svůj notebook zatěžovat tak náročnými programy - náročné jsou na kapacitu a rychlost. Myslím si, že náš osobní PC začíná zpomalovat právě kvůli takovým programům.

V PC mám ale spoustu postahovaných videí s herci z BtVS nebo i přímo ze seriálu... co s nimi? Chce je někdo? Napadlo mě, že bych je mohla po částech zazipovat a vložit na Uloz.to, abyste si je mohli postahovat. Některé z nich už je velice obtížné sehnat... Třeba s Michelle Trachtenberg mám skoro 6GB videí plus celý seriál Mercy i díly z GG, kde hrála. Jsou tam paparazzi videa, interview, videa z jejích filmů...

Nápad s Uloz.to mi přijde docela rozumný. Sice server zahltím zbytečnými soubory, ale jsou to taková videa, která by neměla porušovat něčí vlastnická práva, a tak by je nikdo neměl mazat.

Pokud má někdo z vás zájem o videa s konkrétním hercem, tak mi napište a můžu je přímo poslat. Jinak je budu teda zřejmě postupně vkládat na Uloz.to, dávat sem odkazy, a pak je definitivně mazat z PC.

Zatím se mějte,
Jenny

P.S. Snad vás potěším se zprávou, že od nového týdne bych měla začít znovu normálně fungovat a přibudou nové články :)

Mazání, mazání všechny smutky zahání

25. září 2010 v 14:32 | Jenny
ghk
(***)

Konečně jsem si našla chvilku a upravila jsem seznam spřátelených stránek. Smazala jsem asi 10 blogů, které už dávno neaktualizují nebo mě jejich majitelé už dlouho nenavštívili. Je mi líto, že jsem smazala i své staré a věrné Affs, jako například Verču z buffy33.blog.cz, ale už dlouho nic nepřidala a taky se mi neozvala :-( V takovém případě je spřátelení už na nic. Ale jiné, dlouho neaktualizované blogy, jsem třeba nechala, protože mě jejich majitelé i přesto navštěvují ;-)
Taky jsem zapsala své nové spřáteláčky.

SEZNAM AFFILIATES NAJDETE TADY.

První týden za mnou

25. září 2010 v 13:37 | Jenny
Nazdárek lidi,
tam mám za sebou první týden na vysoké. Bylo to bezva. Spolužáci jsou super, většina vyučujících zatím taky. Ještě stále si upravuju rozvrh, protože první dva týdny bývají docela hektické. Občas něco odpadlo, některé přednášky byly 15 minut, někde jsme zrovna probírali jako by se nechumelilo.

Od pondělka bych měla mít na koleji notebook, takže ve volném čase začnu znovu přidávat články.

Přemýšlím, že tu založím rubriku ve stylu 'můj deníček'. Možná bych to nazvala 'Deník vysokoškoláka', kde bych sepisovala své rady, tipy, zážitky nebo prostě jen dojmy z nového života. Já samotná jsem něco takového sháněla na netu, protože jsme zvídavá a ráda jsem dobře informovaná. Mnozí z vás jste na střední škole, a tak byste třeba rady uvítali. Někomu by to mohlo pomoct zvolit si vysokou - nechci se věnovat rozboru mého oboru, zmíním se i o přátelích.
Ať už rubriku založím či ne, tak se v novinkách nějaké ty moje kecy budouurčitě objevovat.

Nezapomeňte, že se začali znovu vysílat: Merlin (s Tonym Headem), Gossip Girl (S Michelle Trachtenberg), Big Bang Theory (objeví s etam Eliza Dushku), HIMYM (s Alyson Hannnigan) Bones (s Davidem Boreanazem) a taky The Vampire Diaries (zahrála si tam Bianca Lawson).


A pozor pozor!!! V sobotu 25. září bude na TV Prima ve 20 hodin P.S. I love you, kde si zahrál James Marsters a můj miláček Gerard Butler :-D


Mějte se krásně,
Jenny ;-)

3 velké novinky!!!

25. září 2010 v 13:29 | Jenny
První novinka --- Herečka ELIZA DUSHKU bude hostovat v mém milovaném seriálu "The Big Bang Theory"!!!

Druhá novinka --- Herečka EMMA CAULFIELD bude hostovat v sériálu "Life Unexpected", který vůbec neznám, ale i tak je to super :-D

Třetí novinka --- Herec SETH GREEN si založil účet na Twitteru (viz odkaz).

Směr Olomouc...

19. září 2010 v 9:24 | Jenny
Je tolik novinek a tolik krásných nových fotek!!! A já nic nepřidala!!!
Fakt nic nestíhám. Dnes odjíždím ve 12 na kolej, cesta mi bude trvat něco přes 3 hodiny. Už teď mám plnou cestovku a to ani nemám vše :-D
Bojím se... fakt že jo. Byla jsem hrozně natěšená, ale teď už se začínám bát. Je to holt zase něco nového. První týden budu bez notebooku, tak nevím, jestli se ozvu. Teď ze začátku bude všeho moc, a tak tu asi nic přibývat nebude. Snad později.
Zatím můžete navštěvovat moje super Affiliates - mnoho z těchto blogů se věnuje Buffy, tak tam najdete novinky, po kterých určitě prahnete ;-)

Doufám, že stihnu oběhnout všechny Affs, ať vědí, že na ně myslím :) Snad zrovna nebudete mít nějaký zápisy Affs, to bych se asi nezapsala...

Držte mi pěsti, ať se zvládnu nejprve začlenit a ať mi jde i učení :-D
Zatím se mějte,
Jenny.

Poděkování

15. září 2010 v 15:18 | Jenny
Moc moc moc a ještě hrooozně moooooooc děkuji Ivet z blogu series-daily.blog.cz za výpomoc na tomto blogu. Byla jsem týden mimo a ona za mě přidávala fotky se Sarah a Freddiem. Pomáhá mi s vytvářením fotogalerie. Zatím jenom pro tento pár (kvůli speciálu). Fakt mocinky děkuju ;)Takže jsem už zase doma. Chtěla jsem přidat nějaké články, ale ještě jsem si nenašla tolik času. Stále si vyřizuju něco do školy. Je fakt, že se občas objevím na Facebooku a odreagovávám se u nějaké hry, ale většinu času skutečně trávím pročítáním norem univerzity, hlídáním volných míst na přednáškách, procházením rozvrhu, hledáním učeben a mých budoucích vyučujících, ...

Na kolej pojedu v neděli 19. 9. 2010 a celý týden budu bez notebooku, takže tu bude mrtvo. Začátky budou těžké, ale podle rozvrhu soudím, že na blog budu mít čas. Kdo máte blog, tak teď určitě taky moc nestíháte, jestliže chodíte do školy. Všichni školáci a studenti se stejně zřejmě věnujete přes týden spíše škole, a tak vám snad absence nových článků tolik vadit nebude. I když... nějaké novinky jsou stále, je o čem psát.

Teprve čas ukáže, co a jak :)
Mějte se,
Jenny.
 
 

Reklama