Sarah Michelle Gellar

Sarah M. Gellar - rozhovory

31. března 2011 v 22:18 | Jenny
Rozhovory se Sarah umístěné na tomto blogu:

Sarah jako nevěsta

5. září 2010 v 19:01 | Jenny
Sarah Michelle Gellar byla nádherná nevěsta. To jsem musela napsat hned na úvod :)
Při samotném svatebním obřadu na sobě měla šaty od návrhářky Very Wang. Sarah se zná s Verou osobně, ale šaty dostala od maminky jako dárek. Nedělala si hlavu s výběrme lodiček a obula si bílé žabky. Není divu. Svatba se konala v mexiku, kde bylo pořádně teplo. Sarah nebyla po celou dobu v šatech, ale v průběhu večerní oslavy se převlékla do pohodlnějších bílých šatů s ramínky. O účes se postaral kadeřník Oscar Blandi - měla vlasy stažené do drdolu, make-up zajistil Pati Dubroff. Na drdolu měla při obřadu připevněný závoj. Moc se mi nelíbí, že měla tak sytou rtěnku, ale i přesto vypadala krásně :)

Šaty od Very Wang, které měla Sarah na sobě:
šaty
Sarah a její žabky:
svatba07
Sarah v celé své kráse:
ForeverBuffy.blog.cz
Sarah
ForeverBuffy.blog.cz

Svatba Sarah a Freddieho

4. září 2010 v 20:29 | Jenny
ForeverBuffy.blog.cz
Po dvouletém románku řekla Sarah Michelle Gellar "Ano" svému skutečnému princi, Freddiemu Prinzi Jr., při utajeném obřadu.
Odpoledne 29. srpna odletěli Sarah a Freddie první třídou letu číslo 278, letadlem letecké společnosti Alaska Airlines, z Los Angeles do Puerto Vallarta (Mexiko). Absolvovali tříhodinový let a cestou je pro jistotu doprovázeli i bodyguardi, protože snahy o anonymitu jsou u známých lidí často marné. A byly i tentokrát. Na letišti si totiž páru všimli fanoušci a zavětřilo je i pár všudypřítomných paparazzi. Nikdo však netušil, že se chystají udělat tak důležitý krok ve svém životě.

1.září 2002 se Sarah a Freddie po ročním zasnoubení vzali před šedesáti hosty při soukromém obřadu v Jalisco, v Mexiku, 100 mil jižně od Puberto Vallarta. Samotný obřad se konal va vile Sol de Oriente (6 ložnic, venku bazén), která stojí na skalnatém výběžku a zespod je obklopena mořem a pláží.
ForeverBuffy.blog.cz

1. září 2002... 300 mil od místa konání svatby zuřil hurikán a o den později zasáhlo oblast zemětřesení o síle 4,6 Richterovy škály (myslím, že to tak píšeš :-D). Přesto tyto živly mohly zvěstovat pro tento pár jen dobro ;-)
Obřad se měl konat na pláži, ale kvůli bouřce, která v místě začala v 15 hodin, se museli všichni přesunout do vily Sol de Oriente (cena 3.000 dolarů / noc). Konečně, ve 22 hodin (ano, večer), přichází Sarah v tradičních bílých šatech od Very Wang (účes měl na starosti Oscar Blandi, make-up Pati Dubroff) - šaty dostala jako dar od maminky - a Freddie v bílém obleku Sy Devore (nebyl to přímo oblek, pouze košile a kalhoty) a byl bosý (Sarah měla žabky). Vyměnili si prsteny od Cathy Waterman a choreografii celého obřadu měl na starosti Adam Shankman.
for
Po svatbě se konala hostina, kterou měl na starosti Jeffrey Best - zvolil bílou výzdobu. Na stolech byly bílé ubrusy, bílé květinya svíčky. Hosté jedli filety a humra. Čtyřpatrový vanilkový svatební dost upekl místní pekař Jose Verdusco. Zdobily jej skutečné květy růží. Tančilo se při hře mexických kapel. Stala se i nepříjemnost... hosté pili nechvalně proslulý mexický nápoj "Montezuma's reverge". Sarah skončila dva dny po hostině v nemocnici a ostatní hosté byli zasaženi zažívacími problémy. Přesto eden z hostů, herec Tyler Christopher, řekl magazínu Us: "Obřad byl krásný, bouře slavnost nezničila a ani nikomu nezkazila náladu."
Freddieho máma jen hlásala, jak jsou krásný pár. Publicistka z People, Marisa McGrath, říká: "Sarah zářila a Freddieho jsem neviděla šťastnějšího."

Sarah měla tři družičky: Lindsay Sloane, Caryn Bardunias a Nicole King. Freddie si také přizval své dlouholeté přátele: Conrada Jacksona a Joeho Huffa.
K prvnímu tanci si nechali novomanželé zahrát song "Someone to Watch Over Me" skupinou Guadalajara. Po zbytek noci hrály mexické kapely. Ve 3 hodiny ráno opustil pár oslavu. Při odchodu na ně hosté sypali okvětní lístky růží.
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
Sarah + Freddie

ForeverBuffy.blog.cz

Mezi šedesáti hosty byli například: Knick Travis Knight - baseballový hráč, Adam Shankman - choreograf, Lindsay Sloane - herečka (družička ve fialovém), Eva LaRue - herečka, Tyler Christopher - herec, Shannen Doherty + Richard Solomon - herečka s manželem, Dule Hill - herec.

Připadalo mi zbytečné vkládat všechny fotky, většinu stejně najdete ve scanech s časopisů. Ale pokud chcete přece jen vidět všechny pohromadě, koukněte třeba sem.

Scany z časopisů:

US
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MARKÍZA
imagebam.com

PEOPLE
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JansScan - nevím, jestli je to časopis nebo podpis :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sarah a Freddie jsou stále manželé. Na svět přivítali své první dítě - dcerku Charlotte Grace.

Svatební oslavy a líbánky

4. září 2010 v 19:30 | Jenny
Sarah M. Gellar a Freddie Prinze jr. odletěli do Mexika už 4 dny před svatbou, aby obhlédli místo a dohlíželi na přípravy obřadu a hostiny. Ubytovali se v Costa Careyes, v hotelu 3 míle od místa konání svatby.
V sobotu 31. srpna 2002 přijeli hosté a začalo se s oslavami. Jezdilo se na kajaku, šnorchlovalo, pro hosty vyhrávali mariachi...
Sarah údajně celá zářila a byla tak nadšená, že se s každým hostem zvlášť pobavila avšechny objala. "Byla velmi šťastná. Byl to její víkend." řekl jeden z hostů.

Pár fotek...
oslava
oslava
oslava
oslava

Když jsem hledala informace o jejich svatbě, tak jsem našla zprávu, že po svatbě, která se konala v neděli 1. září 2002, zůstal pár ještě nějakou dobu v Mexiku a užívali si líbánek. Oba ale museli brzy zpátky do práce, a tak si oficiální líbánky vychutnali až v prosinci, kdy společně odletěli na Hawai.

Pár fotek...
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz

Zasnoubení

2. září 2010 v 17:38 | Jenny
Freddie Prinze Jr. požádal Sarah o ruku v den jejích narozenin - 14. dubna 2001. Koupil pro ni prstýnek od návrhářky Cathy Waterman.
Blízký přítel Freddieho řekl, že Freddie se stará o Sarah jako o nikoho jiného na světě :-) Režisér Scooby-Doo zase řekl, že ti dva jsou skvělý pár, protože jsou oba milovníci sushi :-D
Sarah se poprvé ukázala na veřejnosti s prstýnkem 21. května 2001 v Austrálii při premiéře Moulin Rouge. Svatbu pár neoznámil, takže v září měli novináři pořádné šoky :-D

ForeverBuffy.blog.cz
ForeverBuffy.blog.cz

Sarah na obědě v Craft Restaurant

4. srpna 2010 v 18:57 | Jenny
foreverbuffy.blog.cz

Můj oblíbených web o Sarah Michelle Gellar-Prinze - SMG-France.net - informoval o návštěvě Sarah restaurace Craft v Los Angeles - 3. srpna 2010. Zprávu podal jeden fanoušek, který tam na Sarah narazil. Tady jsou jeho postřehy:

"V polovině oběda jsem si uvědomil, že u vedlejšího stolu sedí Sarah Michelle Gellar. Měla na sobě krásné modré šaty a obědvala s mužem, který vypadal jako agent. Nevýhodou bylo, že jsem nic neslyšel, ale něčeho jsem si všiml. Sarah Michelle Gellar mluví rychle a mluví hodně! Ve skutečnosti obstará sama asi 90% konverzace. Taky jsem si všiml, že je drobná. Ne hubená ani anorektická. To je jen dobře. Je velmi roztomilá!"Takže oběd s agentem. Že by Sarah chystala comeback? ;-)

Sarah a její otec

30. května 2010 v 20:11 | Jenny
"Takový člověk v mém životě neexistuje. Nejsi otcem jen proto, že jsi daroval sperma. Nemám otce. Nikdy bych ho za otce neuznala."

Takto mluvila Sarah Michelle Gellar o svém otci, když se jí na něj někdo zeptal. Když Sarah v roce 2002 vyzpovídal Howard Stern ve své show právě o rodinných vztazích, tak se zlobila a nikdo toto téma už nevytahoval.
ForeverBuffy
Sarah Michelle Gellar se narodila v roce 1977 učitelce Rosellen a Arthurovi, který pracoval s oděvy. V roce 1984 se její rodiče rozvedli a Sarah byla vychovávána matkou v New Yorku. Otec bydlel daleko a Sarah s ním dobrovolně přerušila všechny styky.
Zatímco Sarah s otcem nechtěla mít co dočinění, skotský deník otiskl zprávu, že Arthur by si přál opak: "Nepřejde noc, kdy bych na ni nemyslel."

Snad jen zlé jazyky tvrdí, že Arthur nemohl přenést přes srdce, že jeho malá dceruška vydělává víc peněz než on sám. Možná se bál, že sláva Sarah zkazí, a nebo v tom bylo i něco jiného... četla jsem totiž také zprávy, že Arthur sám rodinu opustil anebo, že Sářina matka si hodně vytrpěla - možná byl otec násilník nebo alkoholik. Tomu by nahrával fakt, že koncem života trpěl cirhózou jater.

Jak ale víme, novináři toho napíšou. A bylo by opravdu velmi nevhodné chtít po Sarah nebo její matce pravdu. Nám do toho stejně nic není a je lepší nepřipomínat smutné časy. Nemusela bych to rozebírat ani já, ale alespoň pro vás tu sepíšu informace o hercích, které mám ráda.

Ať už to bylo tak či onak, Arthur Gellar byl 9. října 2001 nalezen ve svém bytě mrtev. Zemřel právě na nemocná játra. Musela být provedena pitva kvůli množství prášků nalezených na jeho nočním stolku. "Rodinný přítel" prozradil, že trpěl silnými depresemi. Sarah Michelle otcovu smrt v médiích nekomentovala. Možná ji zamrzelo, že s otcem nevylepšila vztah nebo si naopak oddechla.

Chybění mužkého apektu v dospívání přispěl k tomu, že bylo pro Sarah těžké najít si partnera. Je velmi šťatná, že potkala právě Freddieho, protože dokázal zaplnit prázdné místo. je pro ni nejlepším přítelem a nejlepším manželem, jakého si mohla přát. Pro jejich dcerku Charlotte je také bezpochyby nejlepším tatínkem. Tomuto páru můžeme přát, aby se historie z jejich dětství neopakovala (Freddieho otec se předávkoval drogami pár měsíců pro narození synka).

Můžete se přidat k petici...

13. května 2010 v 13:44 | Jenny
... za "záchranu" seriálu The Wonderful Maladys, ve kterém hraje Sarah Michelle Gellar. Televize tento seriál odmítla, ale fnaoušci se bouří a rádi by Sarah opět viděli na TV obrazovkách. Navíc si myslí, že by se mohlo jednat o divácky úspěšný projekt.

Pokud chcete také podpořit americké fanoušky, tak se přidejte k petici - ZZZ DDD EEE

FB

Sarah M. Gellar na nákupech v 1969

13. dubna 2010 v 18:02 | Jenny
Sarah Michelle Gellar si zašla, podobně jako několik dalších hereček, na nákupy do západního Hollywoodu, kde 24. února 2010 otevíral nový obchod s džínovým oblečením - 1969. Na fotkách můžete vidět Sarah s Evou Longorií (Sarah jí zřejmě ukázala fotky Charlottky) a dále fotku s autogramem, kterou v obchodě zanechala.

SMG
SMG
SMG
SMG

Kuželka

19. března 2010 v 21:20 | Jenny
Asi mi to přestává myslet, ale na lepší název pro článek jsem nepřišla :D Navíc je velmi výstižný :D
Tady je fotka bowlingové kuželky podepsané od Sarah Michelle Gellar:

SMG

SMG součástí projektu World Child Holiday 2009

10. prosince 2009 v 21:53 | Jenny
SARAH MICHELLE GELLAR - PRINZE sezapojila do charitativního projektu World Child Holiday 2009, který pomůže dětem z dětských domovů oslavit Vánoce. Sarah a mnoho dalších známých celebrit vyrobili kartičky, které budou zaslány dětem z dětských domovů v Mexiku. Některé z kartiček jsou navíc určeny k prodeji v aukci. Výtěžek půjde pravděpodobně opět na pomoc dětem.

Zde je kartička, kterou vyrobila Sarah:

Text jsem přeložila z whedon.info.

SMG & FPJ: Hodnota čekání

8. listopadu 2009 v 12:21 | Jenny
Z angličtiny jsem volně přeložila článek otištěný v listopadovém čísle magazínu People, kde Sarah a Freddie poprvé promluvili o své rodině, kterou se stali díky dcerce Charlotte. Zdrojový text jsem převzala ze scanů. O to byl překlad horší, doufám, že ho tedy aspoň někdo ocení...
Fotky jsem "vyňala" ze scanů.
x o x o
Po sedmi letech manželství se
Sarah Michelle Gellar a její manžel Freddie Prinze Jr. rozhodli,
že je čas na dítě.

Sarah Michelle Gellar se cítí hrdá. Před měsícem přivítali spolu s manželem Freddiem Prinzem Jr. své první dítě, dceru Charlotte Grace. Ale tento malý balíček, zrovna podřimující nahoře v pokoji v jejich prostorném době v Los Angeles, je jen jedním z nedávných úspěchů Gellarové. 32letá herečka se stala v letech 1997 - 2003 ikonou teenagerů díky roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a zahrála si i v hororech Tajemství loňského léta a Nenávist. Prinze oslavil úspěch díky romantické komedii Taková normální holka a účastí v seriálu 24 hodin.
Vzali se v roce 2002 a nyní nám prozradili, proč čekali tak dlouho na založení rodiny.

• Jak probíhal příchod Charlotty na svět?
Sarah: Šla jsem do posilovny! Nemohla jsem tomu uvěřit. Cítila jsem nevolnost a můj trenér mi řekl: "Um, nemá vaše dítě přijít za týden? Možná už nadešel čas." A já řekla: "Oh, ne, o tom pochybuji." V televizi můžete často vidět, jak ženy chtějí vraždit své manžele, protože ta bolest je tak hrozná. Já šla domů a říkala Freddiemu: "To ještě nemůže být ono." A on se mě pořád ptal:"Sarah, jsi si jistá?"
Freddie: Říkala: "Ne, myslím, že jsem jedla něco pikantního. Určitě to bude fajn." Později večer už řekla: "Dobře, už by to mohlo být ono, ale měli bychom se na to ještě trochu vyspat." Byla velmi klidná, soustředěná a připravená. Říkám vám, tahle holka je jako Gándhí. Nenechá se ničím rozhodit.
Sarah: A je tu ještě další věc: epidurální anestesie je fantastická. Prostě je porod bezbolestný. Bylo to tak velmi klidné.
Freddie: Bylo to jako "tři zatlačení" a dítě bylo venku.
Sarah: Ale bylo to neuvěřitelné. Cítila jsem něco jako "Ach, můj Bože, to je moje!" Pořád skoro nemůžu uvěřit, že jen před několika týdny byla ještě ve mně. Každý den se na ni dívám a žasnu.

• Jaké je Charlotte dítě?
Sarah: Usmívá se skoro po celý den, je roztomilá a mazlivá. A lidé mají důvod mě opravdu nenávidět: ona nepláče. Jen zvolá "Wah". Jednou.
Freddie: To jo. "Wah". To je ono. Jen když chce upoutat vaši pozornost.

• Jak vás změnilo rodičovství?
Sarah: Jak už Freddie řekl, jsem osobnost. Jsem New-Yorkčanka a bývám nervóznější než ostatní. Ale celá ta věc s mateřstvím mě zklidnila.
Freddie: Sarah byla předtím trošku praštěná. Nechápejte mě špatně, jsem rád, že byla praštěná. Ale teď má vše pod kontrolou. Je to působivé.

• Jste manželé 7 let - déle než je hollywoodský standart. Proč jste čekali tak dlouho na založení rodiny?
Sarah: Stát se rodičem je ten nejvíce nesobecký akt, v průběhu života děláte vše pro dítě. Nevím, jestli to člověk ví, když je mu dvacet. Ještě pořád roste a uvědomuje si, kdo je. My jsme se chtěli ujistit, že můžeme dát dítěti vše, co máme. Když jsme se brali, bylo mi 26; Freddieho jsem potkala, když mi bylo 23 let. Byla jsem opravdu mladá. Pevný základ není, když jste s někým dva roky. Už jsme si prošli i bouřlivým obdobím. Víme, jak na to, že jsme tým.
Freddie: Jsem rád, že jsme neměli dítě ve dvaceti - tehdy jsem nevěděl nic. Ve třiceti jsem více trpělivý a mám pocit, že si toho teď vážím mnohem víc. Ve dvaceti se probouzíte a říkáte si: "Ach můj Bože, nemůžu uvěřit, co jsem to dělal včera v noci." Musí se počkat, až takové noci pominou. Je tak snadné být ve dvaceti sobeckým. Ale teď vím, že všechno chci pro Charlotte.

• Jak jste se cítili, když jste se dozvěděli, že budete mít malou holčičku?
Sarah: Ve skutečnosti jsme to zjistili na moje narozeniny. byla jsem ohromená, protože z nějakého důvodu jsem byla přesvědčená, že to bude kluk. Řekla jsem Freddiemu: "Děkuji ti za šaty pro panenku k mým narozeninám." Jako jedináček vím, co je to vazba matka-dcera. Teď přichází moje máma každou neděli dopoledne a je senzační vidět tři generace žen.
Freddie: Být chlapcem obnáší i velký tlak. Vím, že celé své dětství jsem nemohl snést, že jsem "Jr." (junior = mladší). Nechtěl jsem být Freddie Prinze. Dívky řeší problémy s láskou. Chlapec přichází domů často s tím, že se potřebuje naučit bojovat. Raději budu řešit trable s láskou, než trable s rozbitým nosem.

• Jak jste vybrali jméno Charlotte?
Sarah: Oba jsme chtěli něco tradičního, ale aby se neslyšelo každý den. Ve třídě jsme byly čtyři Sarah.
Freddie: Je téměř podivnější říkat jí Charlotte. Ve škole bude s nějakou Magic Applessed (narážka na hollywoodská crazy jména) nebo tak nějak a bude divné, že ona je Charlotte. Alespoň jsme jí dali dvě jména: Charlotte Grace. Latinci používali i pět jmen. bylo to jako Antonio Ricardo Luis Raoul Hector Rivera. Ale doufejme, že jméno Charlotte nebude zavdávat důvodu k posměchu.

• Sarah, zdáš se být v úžasné formě.
Sarah: Působí na vás velký tlak. Lidé se pořád dívají na to, jak se vám daří. Ale já jsem byla během mého těhotenství opravdu v dobré formě. Říká se, že kojení pomáhá a je to pravda, také ji vozím na dlouhé procházky do kopců okolo našeho domu. Zúžené džíny jdou zase do módy, za což jsem ráda.

• Jakou plánujete budoucnost pro vaši dceru?
Freddie: Když vyroste, tak se chci jen ujistit, že nabrala hodně zkušeností. Ať už se bude chtít stát úřednicí nebo zpěvačkou nebo astronautkou, chci se ujistit, že to bude dělat dobře. Rád bych aby hodně cestovala a viděla tak, že jsou i místa, kde se dělají věci jinak. Chci, aby věděla, že svět není jen o zábavě, i když si lidé myslí, že my neděláme nic jiného. Mám hodně lásky a rodina pro mě znamená hodně. je to dobrý pocit. Cítím se šťastný. Pořád se říká, že jsem byl "odměněn", ale možná to není ono. Možná je to "štěstí".
Sarah: Možná to zní jako klišé, ale ona je ten nejlepší dar, jaký jsem dostala a po zbytek života pro ni budu dělat vše, co je správné. Zní ohromně, že jsme spolu vytvořili život a teď jsme za ni zodpovědní. Je tady a je naše. Řekla bych, že nás dělá šťastnými, opravdu.

"V brzké době se do práce nevrátím. První dítě mám jen jednou a chci vidět ty důležité okamžiky. Nedokážu si představit, že bych tu nebyla."Omlouvám se za případné chyby. Text je přeložen opravdu jen volně a pár vět jsem dokonce vynechala.

"Best Wishes, Sarah Michelle"

24. září 2009 v 18:34 | Jenny
Toto je text, kterým se Sarah Michelle Gellar podepsala na botu na fotce níže. Boty mají být 2. října 2009 vydraženy v aukci na eBay.com a výtěžek poputuje společnosti KaBOOM!, která se snaží pomáhat dětem v nouzi. Další boty podepsali například Tori Spelling, Jenny McCarthy, Jennie Garth a Peter Facinelli.

Sarah myslí na Britney...

9. září 2009 v 20:14 | Jenny
Text jsme si sama překládala (přeloženo volně, ale obsah by se měl shodovat).
×○×○×○×○×
Sarah Michelle Gellar se rozčiluje, když se lidé smějí současné situaci Britney Spears. "Není to vůbec k smíchu," říká o "rozrušeném" životě Britney, který i nadále přetrvává. Sarah hraje ve svém novém snímku "The Air I Breathe" (Vzduch, který dýchám) vytíženou popovou hvězdu, ovšem s Britney to nijak nesouvisí a nemá to být narážka k její osobě. "Bylo to založeno na příběhu z Hollywoodu, je jisté, že určitá podobnost tam bude," říká Sarah. "Už jsem se s Britney několikrát setkala a viděla, jak na tom je. Myslím, že to, co se jí přihodilo je její osobní srdeční záležitost. Je to opravdu smutné."
(Moje pozn. - Sarah a Britney jsou kamarádky)
Hrát tuto roli (v The Air I Breathe) nutilo Sarah pochopit její pozadí - šílenství fanoušků, nekonečný příval médií - pro mladé idoly to musí být hrozné. "Upřímně, dalo mi to smutnou zkušenost, když si uvědomíte, jak izolované a osamělé takové dívky jsou," říká. "Přinejmenším to, které se dostalo mě."
Sarah Michelle ukazuje, že i ona s tímto tématem souvisí, i když její kariéra se vyvíjela postupně a je šťastně provdaná za Freddieho Jr. Prinze. "Stanete se hercem a lidé si myslí, že jste takoví jako vaše role, jaké zklámání, když zjistí, že ne," říká. "Vidí vás oblečené v přepychovém oblečení a poprvé nic o vás nevědí. A je dost tvrdé, když vám říkají nepěkné věci. Musíte být silní, abyste se přes to přenesli."
Sarah musela být při scénách z filmu silná, její reálný kamarád Andy Garcia stál proti ní, hraje nemilostrdného šéfa. "Já znám Andyho jako velkého tátu a skvělého chlapa," říká Sarah. "Ale v tomto filmu je neuvěřitelně zastrašující. Říkám vám, že když uvidíte Anyho Garciu, jak na vás míří pistolí a řve po vás, ustoupíte mu. Je to neuvěřitelně děsívé. V té minuté nevíte, zdali se díváte na jeho roli, či je to opravdu on."

Sarah na Ebay.com

28. srpna 2009 v 19:57 | Jenny
V internetovém obchodě Ebay.com byl k prodeji podepsaný plakát se Sarah M. Gellar. Pocházel z kampaně na vazelínu, které Sarah propůjčila svou tvář... spíše tělo :D Plakát je již stažen z prodeje, ale tady máte ukázku, jak vypadal:
Součástí plakátu je také hláška Sarah:

"We actors tell stories through our faces, through our expressions. My skin is unique to me and a part of the story I tell. I've always worked hard to take care of my skin."

Volně přeloženo...

"My herci vyprávíme příběhy skrze naše tváře, skrze naše výrazy. Pro mě je spocifická má kůže a tím prozrazuji část příběhu. Vždy jsem se důkladně starala o svou pokožku."

Sarah Michelle ...

28. srpna 2009 v 19:53 | Jenny
... Prinze.
K pátému výročí svatby s Freddiem Prinzem Jr. si nechala Sarah Michelle Gellar pozměnit jméno na Sarah Michelle Prinze. Zdrojem této zprávy je Us Weekly: "Její jméno je změněno na Sarah Michelle Prinze. Při jejich výročí ukázal Freddie její nový řidičský průkaz." A zdroj dodává: "Bylo to tak roztomilé."
I přesto v médiích vystupuje stále s příjmením Gellar. Přijetí manželova příjmení byl dárek a důkaz lásky :-)

Kalorie od SMG

28. srpna 2009 v 19:49 | Jenny
Jelikož se Sarah Michelle Gellar (Prinze) nemohla zúčastnit prosincové (2007) stávky scénaristů WGA (Writers Guild of America), tak alespoň poslala stávkujícím (nejspíš jako podporu) něco kolem 1000 koblih :)

Jak si bydlí Sarah?

11. srpna 2009 v 11:14 | Jenny
Sarah sice není nejlépe placená herečka světa, ale i tak si za svůj život vydělala už pěkné jmění. Na televizních obrazovkách se objevuje již od 4 let a je manželkou herce, který také vydělává nemalé peníze. Společně bydlí v Beverly Hills (Kaliformie). Na jejich pozemku je vystavěna luxusní vila, tenisový kurt, vestavěný bazén a nevím co ještě - ale bude toho hodně...

Sarah ukázala bříško

3. července 2009 v 20:23 | Jenny
29. června 2009 zastihli paparazzi Sarah Michelle Gellar při cestě do tělocvičny. Sarah se poctivě věnovala cvičení, aby si udržela kondici a doufám, že teď stejně poctivě cvičí těhotenské cviky ;)
Poprve je tady krásně vidět Sářino rostoucí bříško. Ať už to bude holka nebo kluk, tak mimčo přijde na svět na podzim. Budoucí maminka Sarah Michelle se snad začala konečně šetřit a už nenatáčí The Wonderful Maladys. Zato budoucí tatínek chce zabezpečit rodinku a "tvrdě" pracuje. Aktuálně se má objevit v dalším pokračování televizního úspěšného projektu 24 hodin.

"V srdcích jsme už dlouho jako muž a žena"

30. června 2009 v 20:05 | Jenny
Zde jsem přepsala rozhovor časopisu BRAVO se Sarah a Freddiem. Pochází tuším z roku 2000-2001, kdy ještě nebyli manželé.


BRAVO: Růžové kozačky na vysokém podpatku, křiklavé oblečení a obarvené vlasy - bláznivý styling, který vám předepisoval film "Scooby-Doo", musel být docela legrace, ne?
Sarah: Když jsem se poprvé viděla v tom ulítlém oblečení, napadlo mě: "Jejda, Sarah, ty máš ale ránu!" V soukromí bych takhle v životě nevyrazila do ulic, ale pro filmování mi to připadalo fakt úžasné. Na rozdíl od Freddieho. Viď, miláčku?
Freddie: Člověče, ani mi to nepřipomínej! Trpěl jsem jako zvíře. Nejhorší ze všeho byly ty příšerné blonďaté vlasy. A ten nemožný účes. Jakmile padla poslední klapka "Scooby-Doo", šlo to děsný háro pryč. Jediné, co v té chvíli připadalo v úvahu, byl milimetrový vojenský střih. Divím se, že mě Sarah neposlala k vodě!
Sarah: Teď ale přeháníš, Freddie. Moc dobře víš, že bych tě nikdy neopustila . Je mi úplně jedno, jak vypadáš!


BRAVO: Snímek vznikl podle známého komiksu ze 60.let. Jste jeho fanoušky?
Sarah: No jasně! Každé malé dítě v Americe tenhle komiks zná a miluje. Freddie je jím úplně posedlý.
Freddie: Sarah má pravdu. Jsem komiksový nadšenec. V televizi jsem nepropásl jediný díl seriálu "Scooby-Doo". Už jako malý kluk jsem snil o tom, jaké by to bylo, kdybych si mohl zahrát s tou roztomilou dogou. Díky tomu, že jsem ve filmu hrál, se mi splnil můj sen z dětství.


BRAVO: Takže i když se film natáčel na pohádkovém ostrově, nebyla to pokaždé jenom legrace…
Sarah: Exteriéry Strašidelného ostrova, kde se odehrává příběh filmu, se natáčely na australském ostrov Tangalooma. Je vzdálený dvě hodiny plavby od Brisbane. Ten ostrov je rájem na zemi. Jenomže mi jsme tam točili v zimě, to znamená v období dešťů. Bydleli jsme v domcích, které elektřinou zásobuje solární energie. No a protože sluníčka bylo málo, tekla teplá voda opravdu jenom výjimečně. A světlo? Naprostá utopie!
Freddie: Přesně. A moje zlatíčko sice miluje světlo svíček, ale jenom když jsou součástí romantické večeře.


BRAVO: Když jsme u jídla - je Freddie opravdu tak vynikající kuchař, jak povídá, Sarah?
Sarah: Na to vemte jed! Ve svém jídelníčku má na padesát nejrůznějších specialit. Řeknu vám, že kluk, který umí vařit, je to nejlepší, co holku může potkat. Jak je známo, láska prochází žaludkem - a umě to teda platí stoprocentně.
Freddie: Tak teď ses prozradila! Snad mě nemiluješ jenom kvůli mému kuchařskému umění?!


BRAVO: A kdo u vás po jídle myje nádobí?
Freddie: Kdo vaří, ten pak také uklízí. Práce v domácnosti má u nás na starosti ten, kdo zrovna nestojí před kamerou.


BRAVO: Je pravda, že jste se nedávno vzali?
Sarah: Možná ano, možná ne. Každou chvíli se o sobě dočteme něco zajímavého. Ale jestli zrovna tuhle zprávu máme brát vážně, to neprozradím… (směje se)
Freddie: Hlavní je, že ve svých srdcích se už dávno cítíme jako muž a žena. A to ostatní je už pouhá formalita.
 
 

Reklama